• https://www.instagram.com/tc.sar
  • https://www.youtube.com/@tcsar
MARKA TESCİLİMİZ
MAİL ADRESİ
YOUTUBE KANALIMIZ
Hava Durumu
Takvim


Haberleşme hizmetinin yapılacağı alanın coğrafi yapısının incelenip analiz edilmesi, ortama uygun şartların belirlenesi, haberleşme ekibimiz ile haberleşme yapılacak sahadaki iletişim raporunun çıkarılarak sonuca ulaştırılmasıyla sahadaki ihtiyacın belirlenmesi. 

Sahadaki 12 yılı aşkın tecrübemiz ile hangi şartlar altında ne tür ekipman ile haberleşmenin sorunsuz sağlanması konusunda size destek olabiliriz. İrtibat için mail adresimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

info@tc-sar.org


Çözüm ortağınız olarak haberleşme hizmetinin alınacağı sahadaki alt yapı ihtiyaçlarının belirlenmesi ve kullanılacak haberleşme ekipmanları konusunda alt yapının projelendirilmesi hizmetini tecrübemiz ile sizlere aktarmaktayız.

Haberleşme hizmetine ayrılacak bütçe kapsamında sizlere en uygun haberleşme hizmetini alabileceğiniz ekipmanlara veya firmalara gerekli yönlendirme yapılarak, kanun ve yönetmeliğe uygun biçimde en iyi hizmeti almanız konusunda yardımcı oluyoruz.

Bunun yanı sıra 12 yılı aşkın tecrübemiz ile piyasadaki ekipmanların kalite ve fiyat konusundaki tecrübelerimizi artı ve eksi yönleriyle sizlere aktarıyoruz.

Yasal prosüdürler çerçevesinde tarafınızdan alımı yapılmış haberleşme ekipmanlarının montaj, kurulum ve testi ekibimiz tarafından yapılır, mevcut kullanımda olan haberleşme ekipmanlarınızın bakımları yerinde yapılıp test edilir. Kullanımda olan ekipmanların rutin kontrol hizmeti de talep halinde gerçekleştilir.

Haberleşme ekipmanlarınızın basit ve çözümü kolay sorunları artık problem olmaktan çıkmalıdır. Yüksek bakım ve teknik hizmet giderlerinden kurtulmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sabit telsiz, el telsizi, araç telsizi, mobil anten, sabit anten, röle sistemleri gibi ekipmanlarınızda meydana gelen çözümü kolay sorunlar için düşük maliyetli olarak tecrübe ve teknik birikimimizi sistemler üzerinde meydana gelen sorunları çözümlemede kullanıyoruz. 

Ayrıca kanuni prosüdürlere uygun olarak her türlü teknik destek, cihaz programlama, ölçüm, bakım onarım ve testleri de sistemlerin düzgün işleyişi için sizlere sunmaktayız. 

Teknik destek talepleriniz için bize mail adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. 
Bizlere vereceğiniz her türlü destek ülkemiz yararına acil durum hizmetlerinde kullanılmaktadır. 

Haberleşme sorunlarınıza çözüm ortağı olmamız ve bu gönüllü kamu hizmeti için bizlere destek olmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

info@tc-sar.org

EĞİTMEN VE TEKNİK EKİP

Berhan Miraç YILMAZ

Burak ERÖZCAN

Lefter İSKENDERİDİS

Sinan TOZ


DESTEK VERENLER
        


                 

      

İSTANBUL ORMAN
KOCAELİ GÖNÜLLÜ İTFAİYE
  
ACİL DURUMLARDA TEK NUMARA